Kilpailu 1.9.2018 B agilityrata, paikka Ilmailunkatu 20, Tampere, järjestäjä YLÖJÄRVEN KOIRAKERHO RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 12:10, tuomari Jari Helin, koirakoita 3, ihanneaika 51 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 1 x-rotu Blondi Blondi Sari Järvisalo STAR 51,00 3,67 0,00 5 5  
  2 toyvil Debbie Villa Fantasian Debden Aurora Kuosa TAMSK         HYL  
  3 bichav Simo Calins Nounours Amuseur Brunatre Pia Suominen TAMSK         HYL  

Mini 3, kello 12:10, tuomari Jari Helin, koirakoita 9, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 77 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 14 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW 38,75 4,83 -12,25 0 -12,25  
2 4 parson Lupe Scream Cracker's Gt-To-Go Mikael Mildh LAW 41,00 4,56 -10,00 5 5  
3 6 parson Nami Karvahaalarin Piece Of Cake Tiina Raatikainen STAR 51,04 3,66 0,04 5 5,04  
  5 shelam Stella Sleepless Eleventh Hour Miia Kortesluoma KSKY         HYL  
  7 jackru Tiltu Pearlfield's Galway Girl Kristina Jokio WALAT         HYL  
  8 shelam Watti Cimillan Diiva Daami Mikko Nieminen WALAT         HYL  
  9 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari YLÖKK         HYL  
  10 mittel Duplis Taivaanlahjan Aamutähti Johanna Wüthrich STAR         HYL  
  11 shelam Dina Blenmoon Midsummer Rose Jenni Nurmi TAMSK         HYL  
  12 jackru Retu Mighty Mischiefer Marlon Brando Laura Myllys TAMSK         POIS  

Medi 3, kello 12:30, tuomari Jari Helin, koirakoita 7, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 77 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 15 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK 36,86 5,07 -14,14 0 -14,14  
2 20 skette Turo Who Cares About Sir Terminator Hanna Palomäki YLÖKK 43,79 4,27 -7,21 0 -7,21  
  16 schape Sade Lumikuono Nortada Fada Annina Könönen YLÖKK         HYL  
  17 shelam Hupi Karhuveljen Kenai Marica Hannus TAMSK         HYL  
  18 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK         HYL  
  19 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK         HYL  
  21 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki TAMSK         HYL  

Pikkumaksi 3, kello 12:30, tuomari Jari Helin, koirakoita 2, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 77 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 25 borcol Armi Päättymätön Tiima Janita Kangassalo HARJA 39,99 4,68 -11,01 0 -11,01  
  23 mudi Viki KILVAN NÉPITÁNCOS Marika Vuori OSKK         HYL  

Maksi 3, kello 12:30, tuomari Jari Helin, koirakoita 5, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 77 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 30 auspai Tyyne Titangus Apirka Jaana Leino HARJA 39,01 4,79 -11,99 0 -11,99  
2 31 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY 44,50 4,20 -6,50 0 -6,50  
3 27 borcol Trip Woollandian Urho Satu Valtonen YLÖKK 42,69 4,38 -8,31 10 10  
  26 belpat Hani MUSTANAAMION HONEY MOON Tor Jansson SBPKY         HYL  
  28 auspai Boris Örnbacka Boris Pia Korpisaari TAMSK         HYL