Kilpailu 1.9.2018 C agilityrata, paikka Ilmailunkatu 20, Tampere, järjestäjä YLÖJÄRVEN KOIRAKERHO RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 11:00, tuomari Jari Helin, koirakoita 3, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 2 toyvil Debbie Villa Fantasian Debden Aurora Kuosa TAMSK 38,72 4,57 -10,28 0 -10,28  
2 3 bichav Simo Calins Nounours Amuseur Brunatre Pia Suominen TAMSK 53,92 3,28 4,92 0 4,92  
3 1 x-rotu Blondi Blondi Sari Järvisalo STAR 60,35 2,93 11,35 10 21,35  

Mini 3, kello 11:00, tuomari Jari Helin, koirakoita 8, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 14 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW 36,18 4,89 -12,82 0 -12,82  
2 4 parson Lupe Scream Cracker's Gt-To-Go Mikael Mildh LAW 37,74 4,69 -11,26 0 -11,26  
3 9 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari YLÖKK 39,78 4,45 -9,22 0 -9,22  
4 10 mittel Duplis Taivaanlahjan Aamutähti Johanna Wüthrich STAR 41,92 4,22 -7,08 0 -7,08  
5 6 parson Nami Karvahaalarin Piece Of Cake Tiina Raatikainen STAR 47,45 3,73 -1,55 5 5  
  5 shelam Stella Sleepless Eleventh Hour Miia Kortesluoma KSKY         HYL  
  7 jackru Tiltu Pearlfield's Galway Girl Kristina Jokio WALAT         HYL  
  8 shelam Watti Cimillan Diiva Daami Mikko Nieminen WALAT         HYL  

Medi 3, kello 11:20, tuomari Jari Helin, koirakoita 7, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 15 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK 33,96 5,21 -15,04 0 -15,04  
2 19 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK 34,32 5,16 -14,68 0 -14,68  
3 21 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki TAMSK 45,92 3,85 -3,08 0 -3,08  
4 17 shelam Hupi Karhuveljen Kenai Marica Hannus TAMSK 44,64 3,97 -4,36 5 5  
5 18 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK 40,85 4,33 -8,15 10 10  
6 20 skette Turo Who Cares About Sir Terminator Hanna Palomäki YLÖKK 42,77 4,14 -6,23 10 10  
  16 schape Sade Lumikuono Nortada Fada Annina Könönen YLÖKK         HYL  

Pikkumaksi 3, kello 11:20, tuomari Jari Helin, koirakoita 1, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  25 borcol Armi Päättymätön Tiima Janita Kangassalo HARJA         HYL  

Maksi 3, kello 11:20, tuomari Jari Helin, koirakoita 4, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 74 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 31 belpag Leo Finn Noir Napoléon Tor Jansson SBPKY 40,28 4,39 -8,72 5 5  
2 30 auspai Tyyne Titangus Apirka Jaana Leino HARJA 36,01 4,92 -12,99 10 10  
3 27 borcol Trip Woollandian Urho Satu Valtonen YLÖKK 36,78 4,81 -12,22 10 10  
4 26 belpat Hani MUSTANAAMION HONEY MOON Tor Jansson SBPKY 50,09 3,53 1,09 10 11,09