Kilpailu 2.9.2018 E agilityrata, paikka Ilmailunkatu 20, Tampere, järjestäjä YLÖJÄRVEN KOIRAKERHO RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 12:20, tuomari Jari Helin, koirakoita 1, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 1 kiihar Molly Yasminblossom Ria Muurinen E-HKK 54,29 3,09 7,29 5 12,29  

Mini 3, kello 12:20, tuomari Jari Helin, koirakoita 11, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 2 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW 33,81 4,97 -13,19 0 -13,19  
2 7 shelam Ruu Bumtsi Bum Valkyria Witch Merja Myllymaa TAMSK 34,59 4,86 -12,41 0 -12,41  
3 3 käävil Tami BACKSEAT DRIVER'S TAMBEST Ulla Viholainen FPUKO 34,67 4,85 -12,33 0 -12,33  
4 11 parson Lupe Scream Cracker's Gt-To-Go Mikael Mildh LAW 35,44 4,74 -11,56 0 -11,56  
5 6 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari YLÖKK 36,62 4,59 -10,38 0 -10,38  
6 12 käävil Massimo BACKSEAT DRIVER'S MASSIMO Ulla Viholainen FPUKO 36,90 4,55 -10,10 0 -10,10  
7 40 shelam Watti Cimillan Diiva Daami Mikko Nieminen WALAT 38,68 4,34 -8,32 0 -8,32  
8 9 borter Diego Torag's Dazzling Diego Woodmyrr Sini Kaukinen PIRKU 41,09 4,09 -5,91 0 -5,91  
9 5 jackru Tiltu Pearlfield's Galway Girl Kristina Jokio WALAT 47,20 3,56 0,20 10 10,20  
  4 shelam Juksu Uneksijan Strobohyrrä Sanna Holopainen WALAT         HYL  
  8 kääpin Olga Mildstream Gonnabe Feeling Chic Kristina Lehtomäki LÄGI         HYL  

Medi 3, kello 12:35, tuomari Jari Helin, koirakoita 8, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 20 espves Bit CONCURRIDO YATE Sini Kaukinen PIRKU 40,57 4,14 -6,43 5 5  
  13 shelam Velma Sleepless Ghost Town Nina Tuurinkoski TAKUT         HYL  
  14 auskel Fea Royal Coctail Jupiter Kuuntyttö Matti Salminen JAT         HYL  
  15 shelam Tiuhti Uneksijan Nyytiäinen Marita Vainio WALAT         HYL  
  16 shelam Into Karhuveljen Kulkuri Marica Hannus TAMSK         HYL  
  17 shelam Sisu Päättymätön Sisu Tytti Vehkalahti TAMSK         HYL  
  18 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU         HYL  
  21 novnou Wii Tuplaveen Tättähäärä Miia Peltokangas TAMSK         HYL  

Pikkumaksi 3, kello 12:35, tuomari Jari Helin, koirakoita 8, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 26 auskel Aune Ahmakulman Calypso Marja Reunanen TAMSK 42,27 3,97 -4,73 0 -4,73 SERT-A
2 23 vehter Teppo Fromzero Maclean Hanna Askola TAMSK 36,96 4,55 -10,04 5 5  
3 30 borcol Luu Tending Impressive Anu Rantanen TAMSK 31,55 5,32 -15,45 10 10  
  22 schape Pessi PUUPARRAN BENNY Marketta Kulo TAMSK         HYL  
  24 mudi Vekku Vimmatun Vähänköviksu Tiinamari Harjula JANKK         HYL  
  25 borcol Usva Xeniitin Desire Minna Kiviniemi-Riihinen MÄNTS         HYL  
  28 novnou Bono Trindy's Star Material Marika Saarinen KSKY         HYL  
  29 borcol Amelia Pikkupaimenen Burning News Janina Kantola POPDOG         HYL  
  27 auspai Perla Kariluodon Aroviiriäinen Kirsi vuorenmaa KSKY         POIS  

Viimeisimmät tulokset: Maksi 3, kello 12:35, tuomari Jari Helin, koirakoita 7, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 32 auskel Jade Royal Coctail Summertime Fun Matti Salminen JAT 34,44 4,88 -12,56 0 -12,56  
3 33 lappor Roki Kielapihkan Pronssisolki Outi Puhakka STAR 39,13 4,29 -7,87 10 10  
  34 belpag Winna Qojotes Winn Noir Ria Muurinen E-HKK         HYL  
  35 auspai Tyyne Titangus Apirka Jaana Leino HARJA         HYL  
2 36 pitcol Santtu Leaf-Field's Enter Sandman Silja Larmu PIRKU 38,67 4,34 -8,33 5 5  
  37 auspai Boris Örnbacka Boris Pia Korpisaari TAMSK         HYL  

Maksi 3, kello 12:35, tuomari Jari Helin, koirakoita 7, ihanneaika 47 s, enimmäisaika 71 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 32 auskel Jade Royal Coctail Summertime Fun Matti Salminen JAT 34,44 4,88 -12,56 0 -12,56  
2 36 pitcol Santtu Leaf-Field's Enter Sandman Silja Larmu PIRKU 38,67 4,34 -8,33 5 5  
3 33 lappor Roki Kielapihkan Pronssisolki Outi Puhakka STAR 39,13 4,29 -7,87 10 10  
  34 belpag Winna Qojotes Winn Noir Ria Muurinen E-HKK         HYL  
  35 auspai Tyyne Titangus Apirka Jaana Leino HARJA         HYL  
  37 auspai Boris Örnbacka Boris Pia Korpisaari TAMSK         HYL  
  42 borcol TuiTui Tronic YoYo Harri Katainen SWAU